Kategorie: Měsíčník Mois Grisu

IV. DÍL - 4, 5/2017

Na začátek chceme upozornit, že jakmile se jeden měsíc nebude nic moc dít, spojíme ho s nadcházejícím měsícem, přesně jako teď. Takže nebojte se, na Měsíčník stále myslíme, jen z něj občas bude DVOUměsíčník!


Víte že...

V roce 1500 byl zabit poslední vlk v Anglii. V roce 1770 zemřel poslední vlk v Irsku a v roce 1772 zabili posledního vlka v Dánsku.I v tomto díle je téma Tvorby zaplněno žádostí od Tess, přesněji o zveřejnění tohoto obrázku. Ano, vidíte správně, je to MAPA YALORU!!! Další důvod - pro vybrané i vášnivé čtenáře - se více těšit na začátek akce, už se to blíží..!Jsi spokojená s tím, jak se podařilo aktivitu mírně pozvednout?

"Jsem velmi spokojená a na některé kousky velmi pyšná. Musím říct, že mě těší i přínos nováčků, ale i takových těch "all stars". Aktivita sice stále není na špici, ale lepší se to. Díky všem! S dobrou motivací to na MG prostě šlape."


Plánuješ něco takového udělat i na červen, nebo půjde o jinou motivaci?

"Červen se pro mě ponese v duchu Yaloru! Ještě zbývá odkrýt dva charaktery a s mými plány na léto to vyjde akorát. Nad nějakou motivací ale určitě popřemýšlím, otázkou je, zda to projde na "vyšších místech"."


Na "vyšších místech"? A když se ta "vyšší místa" na MG podívají jednou za dva týdny... to toho asi moc schváleného nebude, co? Near by se měla polepšit. Její neaktivita už trvá moc dlouho.

"Každý máme svůj reálný život, pro mě tu teď byla maturita a mnoho dalších větších i menších problémů kolem. MG je pro mě relax a beru svou funkci poměrně vážně. Nechci soudit ostatní, to vážně ne, i pro mě je občas těžké ukradnout potřebnou hodinku - dvě, abych všechno co mám obstarala. Každý máme jiné priority a své závazky bereme jinak vážně."


Teď něco málo k Yaloru... Jak dlouho myslíš, že bude trvat? Plánuješ ho tentokrát dohrát doopravdy až do konce?

"Podle mě je tohle opravdu silný tým, který srší nápady, bylo by fajn, kdyby konečně vlci pochopili, že se s každým postem musíme posunout a ne jen reagovat na danou situaci. Pokud to půjde dobře, ráda bych měla do srpna hotovo. Příběh jsem dala jednoduchý a měl by rychle odsýpat."


Chceš něco dodat?

"I když není vyhlášená žádná akce, tak si všímám aktivity každého vlčka, kterýho ráda odměním."


Felinátora jsme prostě nemohly dostihnout, tak snad příště, ZRZAVČE!


Tento díl přináší zábavu hlavně pro jedince, kteří rádi píší. Jak jistě víte, 1.6. byl den dětí (ano, možná by to bylo lepší v dalším díle, ale co - Měsíčník vychází taky později, takže to se ztratí :D), tak proč nenavázat akcičkou? A v čem bude spočívat? Napíšete jakkoli dlouhý příběh, může v něm být vaše postava či nějaká právě smyšlená, to nechám na vás. Jediné, na čem mi záleží je, aby příběh splňoval téma - DEN VLČAT. Hotová díla poté posílejte sem () do vzkazů. My pak vybereme nějaké pěkné příběhy a odměníme je, případně i zveřejníme v dalším díle. Tak psaní zdar!Aktivitu A-Teamu tak nějak "odpíchlo" Rockyho 50% sleva do OJ. Bylo to tedy až v druhé polovině měsíce, ale lepší později, než vůbec, že? Hned den poté Tess vyhlásila Yalorskou odkrývačku - taková možnost postupně odkrýt letošní charaktery, které se na Yaloru objeví. V závěsu 9 dní, 27.5., se objevila motivace ze strany naší aktivní adminky Tessy. Jšlo prostě o aktivitu, která byla odměňována. Druhý měsíc IV. dílu odstartoval poměrně smutně. Pokud však nechceme, aby se nám na Mois Grisu povalovalo několik NEaktivních vlků, jsou čístky jako tato bohužel potřeba. Dva dny na to přišla naše Tess s novou hrou. Tedy... Novou ne, ale tady na MG je to novinkou. A tak jako oktivita začala, tak i končí v půli měsíce a to dotazníkem.

Tento díl je sice obsáhlejší, ale pokud by měl být rozdělen, bude to slabota. Tak jedeeeem, mákneme postama ať ti admini vidí, že stojí za to se o nás starat! :D A když už jsme u těch adminů...


VELIKONOČNÍ SLEVA DO OJ

Jelikož se nám Správce OJ nudí, vymyslela velikonoční akci. V čem spočívala? Normálně se psala noční můra, byl v tom však malý háček - musela mít velikonoční tématiku. No a odměnou byla 50% sleva, není to lákavé? Myslela jsem si že ano, ale nakonec se zúčastnila jediná vlčice, Shay. Její noční můra o velikonočních závodech byla moc povedená a slevu si jistě zasloužila, jen je mi líto, že se nepřidalo více (slevochtivých :D) lidiček.


YALORSKÁ ODKRÝVAČKA

Yalor se nám neodkladně blíží a Tessa tak umožnila letošní 5ce poodkrýt své postavy i postavy, které se v příběhu objeví. No není to skvělé? Ptáte se, jaké byly úkoly? Různé, ať už přesmyčky, tajenky, sudoku, různé hledačky či spoustu dalších. Popravdě jsem si některé úkoly dělala taky, jen tak sama pro sebe. Ano, až tak lákavé to bylo!


NOVÝ SPEŠL A JINÉ CENNOSTI

Psaní postů a za to odměny, všichni chápem. Myslím tedy, že není třeba chodit kolem horké kaše a rovnou můžeme přejít k finálním výhercům. Tarra, Gadeo, Ashin, tak zní jména nováčků (až na Tarru tedy), kteří za svou aktivitu dostaly tlapku a nějaké to KŠM. Snad jim to tedy vydrží a budou Mois Gris plnit posty i nadále. Speciální magii vyhrála Sarah, které moc gratuluji. A teď prosím bubny! Vymazlený speciální vzhled vyhrává... Pandora! I tobě patří obrovská gratulace, skutečně jsi jedna z nejaktivnějších hráček.


KVĚTNOVÁ ČÍSTKA

Casnar, Altair, Marcos, Zachary, Texas, Noemi, Raven a Darien. To jsou jména vlků, kteří Mois Gris pro svou neaktivitu nadobro opustili. Držme totiž minutku ticha.................... To by stačilo, musíme makat, ať nás je alespoň tolik jako teď nejlépe víc :D


TESSINA HRA

O co v této hře jde? Na chatu Tessa postupně rozdává dalším 2 hráčům vlky, jeden z dvojice řekne vlastnost a ten hráč z dvojice, kterého vlk má více % v dané vlastnosti si oba vlky bere. A tak do té doby, než máme vítěze. Zatím se odehrály jen tři hry, ale věřím, že jakmile bude více času, hra se opět rozjede.


Pořádně se narvěme do aktivity! Chápu, je měsíc opravování známek, školních výletů a nevím čeho všeho, ale sem tam nějaký ten post nikoho nezabije! Držím tedy palce, ať už se známkami či s posty!!

Redaktoři: Destiny, Rocky ~

Spolupráce: Tessa ~ DĚKUJEME

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.